Екосистема та квіти

Пеларгонії взимку: чому сохнуть листя і що з цим робити?

Драстуйте! Пеларгонії знайомі і улюблені багатьма, але тим не менш часто люди запитують, чому взимку у неї сохнуть листя. Пеларгонія-це багаторічна трав’яниста рослина сімейства геранієві, родом з Південної Африки. Герань в грудні на моєму вікні Причин через які сохнуть листя, може бути кілька.

І найтиповіша-неправильний полив. Як і багато інших рослин, пеларгонії взимку знаходяться в стадії спокою, тому в листопаді-січні полив повинен бути не частим. Але і пересушувати пеларгонії небажано.

При зайвому поливі листя у них жовтіють, а потім з’являються коричневі плями. Це означає що коріння загнали. При недостатньому поливі листя жовтіє, згортаються в трубочку і сохнуть.

Що робити? Відповідь очевидна-відрегулювати полив. Живці пеларгоній восени. Квітки були потім зрізані, залишала, щоб не сплутати при посадці в ящик ще одна часта причина – неправильне використання добрив.

Взимку не потрібно удобрювати пеларгонії. Підгодувати потрібно буде в березні-квітні, перед і після обрізки. Тоді пеларгонії наберуться сил, дадуть багато пагонів і бутонів.

Багато добрив – це не добре. Тут краще недогодувати, ніж перегодувати. Що робити? Використовувати добрива строго по інструкції, взимку не використовувати або скоротити до одного разу на місяць.

Пеларгонія взимку на вікні у мами але самої распрастраненной причиною є Клімат приміщення. Взимку буває жарко і сухо, а сонячного світла мало, тому листя сохнуть. Давно помітила, що в сільських будинках з пічним опаленням пеларгонії відчувають себе краще, ніж в будинках з цілодобовим опаленням.

Це тому що коливання температури протягом дня схоже на природне, а значить рослини відчувають менше стресу. Що робити? Тут треба зберігати спокій, вчасно видаляти сухе листя і тримати горщик з квіткою подалі від батареї опалення. Головне зберегти маточник до весни.

Кущ пеларгонії восени, відразу після того як занесла в домЗаметила ще одну особливість – живці переносять зиму в приміщенні краще ніж дорослі кущі. Живці навіть цвітуть всю зиму і зберігають листя свіжими. Напевно тому що вони ще маленькі і не потребують періоду спокою.

Я не ботанік, тому точно не знаю, але багаторічні спостереження наштовхнули мене на цю думку. Пеларгонія влітку 2020 у відкритому грунтепеларгонії хоч і вважаються невибагливими рослинами, але приділити увагу їм потрібно, щоб потім насолоджуватися чудовим цвітінням. Плющелістная пеларгонія в горщику влітку 2020 р.

Related posts

Leave a Comment