Екосистема та квіти

Старовинна підгодівля троянд з книги» Домоводство ” 60-х років-будуть цвісти як на фото в глянцевих журналах

Сьогодні розповім, яку підгодівлю для своїх троянд використовую. Підживлення старовинна, ще з часів наших бабусь. Рецепт цієї підгодівлі я виписала з книги по домоводству 60-х років (були раніше такі популярні товсті книги).

Можливо, хтось із читачів її використовує. Після цієї підгодівлі Троянди можна фотографувати для глянцевих журналів для садівників. І це не перебільшення.

Колір листя у троянд стане насичено зеленим. А яскравих квіткових грон буде просто море! Троянда плетиста в моєму саду. Фото автора як, наприклад, на фото моєї плетистой троянди, яка з року в рік радує таким квітковим достатком навіть без обрізки.

Чому ця підгодівля дає такий ефект? А тому, що азоту і фосфору в ній в 2 рази більше, ніж в гної! Калію більше – в 4 рази, а кількість кальцію перевищує майже в 50 разів, ніж в гної. Ця старовинна підгодівля безкоштовна. І це звичайна димохідна сажа!Прохання не плутати сажу з золою!Готуємо сажову підгодівлю так.

Беремо сажу – я соскребаю кочергою зі стінок каміна, приблизно жменю-дві. Сажа з Каміна. Фото: кладемо сажу в ганчірку або кладемо в матерчатий мішечок.

Опускаємо ганчірку з сажею в відро з теплуватою водою. Вода швидко забарвлюється. Її колір стає кавовим.

Сажовий розчин. Фото автора тепер цим сажовим настоєм можна поливати троянди та інші квіти: пеларгонію, дельфініуми, айстри. Люблять таку підгодівлю буквально всі квіти.
Її мінус-не у всіх є грубка, лазня або камін, де можна було б роздобути жменю сажі. Ті, у кого не виходить розмножити улюблені сорти троянд, пропоную: глибоко осінній спосіб розмноження троянд цеглою-спосіб простий, як і сам цегла

Related posts

Leave a Comment