Екосистема та квіти

Як пригнути великі кущі троянд за 1 прийом, щоб не зламалися?

А Всесвіт мені підказує, що треба поділитися з вами простою хитрістю, як пригнути величезні кущі троянд до землі перед їх приховуванням на зимівлю. Плетиста троянда. Її не можна обрізати.

Фото автора будь-які групи троянд краще не обрізати, відправляючи їх в зимову сплячку. Деякі групи троянд взагалі не можна стригти, наприклад в’юнкі. Але пригнути до землі величезні кущі-справа клопітка, і вони можуть зламатися.

Часто рекомендують робити поступове пригинання, розтягнуте в часі, щоб стебла «звикали». Ми не буде розтягувати пригинання на тижні, а зробимо це практично за один раз. Для цього знадобиться мотузка довжиною в 1, 5-2 метри і гачок з електрода (або жорсткої дроту).

Спочатку готуємо кущ-вирізаємо все висохлі і трав’янисті гілки. Потім мотузкою обв’язуємо крону куща, намагаючись захопити всі гілки. Два кущі троянд.

Спосіб пригинання до землі. Фото автора мотузку натягуємо вниз. Біля землі замотуємо кінець мотузки за гачок.

Гачок всовуємо в землю приблизно в тому місці, де виявиться крона куща. Тут є маленька хитрість-вганяємо його не перпендикулярно, а під кутом у напрямку до куща. Тоді він не вискочить.

Гачки вганяємо в землю під кутом до куща. Фото автора тепер труїмо мотузку-намотуємо її на гачок. Поступово намотуємо мотузку на гачок в землі.

Фото автора з кожним оборотом мотузки великий кущ поступово пригинається до землі. Пригинаємо до землі, намотуючи мотузку на гачок. Фото автораТаким нехитрим способом укладаємо рожеві кущі ближче до землі.

Щоб не зламати, під них можна покласти кругле поліно або ящик. Укладати гілки на саму землю не рекомендують. Мотузку натягуємо намотуванням все нижче.
Фото автора укласти троянди таким способом можна одній людині без сторонньої допомоги. Навесні за цю ж мотузку кущі можна підняти. Як обрізати троянди, якщо не знаєш, до якої групи вони відносяться-проста порада від експерта

Related posts

Leave a Comment