Екосистема та квіти

Перевела фіалки на гнотовий полив. У 2 рази швидше ростуть і пишніше цвітуть – чому?

Добрий день, шановні фіалководи!Гнотовий полив для фіалок-це справжня знахідка, особливо для тих, у кого цих спокусниць багато. Фіалка на гнітному поливі. Можна поставити в кашпо.

Фото автора що нам дасть гнотовий полив фіалок?Фіалки, поставлені на гнотовий полив, дуже швидко розростаються. Їх листя стає більше, ніж у тих, що ростуть без гніту. А ще листя набувають глянсовий блиск.

Плюс їх зовнішній вигляд не псується при звичайному поливі водою. Наші сенполії на гнітному поливі швидше зацвітають. Ну і головний козир гнотового поливу – це те, що ми менше приділяємо уваги квітам.

А тільки тоді, коли закінчиться вода в ємності з гнотом. Це приблизно раз на місяць. Як перевести фіалку на гнотовий полив? Беремо горщик для пересадки фіалки.

Тут є важливий нюанс: на гніті фіалки швидко ростуть, тому горщик можна взяти і побільше. Підбираємо під горщик ємність. Це може бути відрізана пластикова пляшка або пластиковий стаканчик (пляшка більш стійка).

Горщик і ємність (відрізана пляшка) під гніт. Фото автора колір пляшки значення не має. Головне, щоб горщик щільно сидів в ємності, не дістаючи дна.

Приміряємо горщик під ємність. Фото автора беремо гніт-бавовняну або лляну мотузочку 20 см завдовжки — і пропускаємо її через отвір в дні горщика. Інший кінчик гніту повинен стирчати з горщика.

Протягуємо гніт в горщик. Фото авторанасипаем пару ложок торфу, тримаючи мотузочку-гніт вертикально. Кладемо кінчик гніту посередині горщика.

Він буде перебувати під корінням фіалки. Сиплемо ще ложку грунту на гніт. Гніт в горщику.

Фото автораСажаем фіалку. Фіалку посадили на гнотовий полив. Фото автораНаливаем в відрізану пляшку води.

Вставляємо в неї горщик з посадженою фіалкою, щоб гніт виявився у воді. Дно горщика не повинно стосуватися води. Гніт у воді.

Фото автора тепер можна поставити цю конструкцію в красиве кашпо або інший горщик. Різницю між фіалками на гноті і без гніту ви помітите вже через 2-3 тижні. Фіалка на гнітному поливі.

Фото автора у воді навесні-влітку можна розчинити у відрізаній пляшці підгодівлі. Квітка буде поступово їх засвоювати. Фіалка.
Фото автора зауваження: коли вода в ємності з гнотом закінчиться, дайте просохнути кому землі в горщику з фіалкою. Нехай пару днів ємність постоїть без води. Хитрий трюк з шпилькою – і герань зацвіте через 1-2 тижні

Related posts

Leave a Comment