Зарядка та тренування

Як подолати лінь і регулярно ходити до тренажерної зали?

З такими емоціями стикаються багато спортсменів, особливо у віці 13-15 років. Зараз настає перехідний вік, коли ваше тіло сильно змінюється, як і гормональне і емоційний стан. Також, припустимо, що відсутність бажаної підтримки тренера і мами знижує ваше прагнення продовжувати займатися.

Тобто від вас продовжують вимагати той же рівень настрою на тренування, а у вас його немає і нічого з цим вдіяти не виходить. Що робитипоговорите щиро з мамою. Поясніть чесно, що ось зараз є проблема і її хочеться вирішити, і що самі ви не можете прийняти рішення, як вчинити.

Спорт подобається, а займатися немає сил, втрачений настрій. Вам потрібен союзник в особі мами, людина, яка разом з вами спробує вирішити ваші спортивні цілі. Мама теж може втомитися і прийняти ваш стан за банальну лінь, хоча по суті це, швидше за все не так.

Ви щиро переживаєте за тренування, але щось вам заважає ходити. Треба зрозуміти що саме: колектив, знизився ваш рівень або інші стали краще, якась некомфортна ситуація з тренером або інші причини. А може просто втомилися від навантаження школа-тренування-уроки.

Ми всі різні, навіть дорослі: що для одного просто, для іншого може бути верхом прояву сили волі. Самі для себе оцініть, який ви шлях виконали в цьому виді спорту: чого вдалося домогтися, скільки годин провели в залі, скільки радості принесло спілкування з членами команди, скільки змагань пройшло. Треба чітко для себе зрозуміти: якщо кинете цей спорт, ви більше придбаєте або втратите? Візьміть листок паперу, розділіть на 2 колонки, в першої напишіть все, що вам подобається і цінно в ваших заняттях, у другий — все, що не подобається і дратує.

Подивіться, що переважить. Поговоріть з тренером, поясніть ситуацію (після того, як поговоріть з мамою і зробите свої висновки). Він підкаже як бути.

Можливо, тимчасово дасть менше навантажень, скоротить кількість тренувань. Рукопашним боєм можна довго займатися. Якщо зараз трохи перепочити, а потім зберетеся з силами і візьметеся серйозно, наженете всіх своїх сокомандников.

Не бійтеся просити порад у дорослих. Вони готові Вам допомогти і зацікавлені в цьому. Іноді дорослі просто не можуть оцінити ваші проблеми, або розглядають поверхнево, називаючи все лінню.

Вам потрібна підтримка мами і тренера. Не намагайтеся зараз справлятися поодинці. Ви повинні навчитися вирішувати подібні ситуації, щоб потім в 18 років і старше вже самостійно знаходити правильні рішення.
Рекомендуємо прочитати наші статті: підлітковий вік: як утримати дитину в спортеРебенок не хоче ходити на тренування: що делатьбоевие мистецтва для дітей: зі скількох років і яка пользаоригінал статті опублікований на нашому сайті.

Related posts

Leave a Comment