Зарядка та тренування

3 вправи які зроблять вас качком за місяць. Навіщо фітнес блогери вигадують небилиці?

Я періодично переглядаю публікації популярних на Дзені блогерів, менш популярні і розкручені фітнес-блогери трапляються самі в стрічці, тому що фітнес і спорт в списку моїх інтересів і рекомендуються мені лентойВероятность того що я дізнаюся щось нове вельми низька) але мені цікава подача матеріалу від того чи іншого блогера. По суті багато фітнес-блогери пишуть про одне і те ж, але у кого то це виходить цікавіше піднести. Загалом такі публікації мені цікаві саме в плані оцінки блогерських навичківя зараз не буду давати конкретні імена і посилання на недостовірні статті.

По-перше не хочу вступати в інтернет-війни з іншими блогерами, хоч це і корисно для хайпа, але це не мій шлях. А по друге не хочу популяризувати сумнівні статьіпочему взагалі потрібно щось вигадувати і пудрити мізки людям?Розповім вам на своєму прикладі, хоча я пішла іншим шляхом, не бажаючи когось обманювати. Але докладніше про це дальшеМоему каналу скоро 2 роки і коли я тільки починала, то у мене було море тим про які я могла розповісти.

Це різні вправи, системи харчування і т. п. Зрозуміло що багато чого вже було розказано ким то ще на Дзені, але я то це підносила зі своєї дзвіниці) на основі свого дослідапрошел рік, все що можна розповісти про харчування і вправах розказано уздовж і поперек.

А тримати інтерес аудиторії треба. І ось тут постає вибір-або починати вигадувати екзотичні вправи і фантастичні методики, або трохи коригувати редакційну політикутут то і настає час дивовижних історій)як я прибрав живіт за тиждень За допомогою секретної методикиКак схуднути за тиждень на 15 кгКак отримати рельєф не докладаючи ніяких усілійкак я підтягувався кожен день по 100 разТакое мені періодично попадається в стрічці. Заходиш подивитися, а хлопець який підтягується кожен день по 100 разів навіть не доклав своє фото і скачав картинки в інтернетея теж викладала як стрибала по 100 Берпі кожен день протягом 32-х днів.

Але доклала докладний щоденний звіт в Інстаграме. І то з’являлися сумніваються)ще гірше, коли від бажання заробити, блогер викладає неробочу, а іноді небезпечну для здоров’я методику. Адже є люди які повірять в неї і нашкодять своєму здоровьюА деякі блогери навіть не морочаться і просто крадуть чужі теми, рерайтять їх і викладають у себе.

Або смикають” чудодійні ” методи з інтернету, видаючи за свої. Такі канали легко розпізнати, автор подібного каналу ніколи не викладає свої фотографії і картинки бере з інтернету. А значить не варто довіряти інформації з цього блогупуть мого каналу іноді дорікають, що я занадто багато розповідаю про себе.

Але це усвідомлений вибір. Коли теми вичерпалися, я не захотіла йти по шляху обману аудиторії, мені не хотілося вигадувати якісь небилиці. Тому я розповідаю про особисті досягнення, про те як до них прийшла, згадую свій спортивний шлях, з чого починала.

Розповідаю про поточні челенджі які часто собі влаштовую. Як той же марафон з Берпі або бігом на дистанцію 10 км. додала трохи лайфстайлу, подорожей(а вони у мене теж часто зі спортивним ухилом).

Розповідаю про успіхи своїх клієнтовя зробила упор на мотивацію. Мені дуже приємно читати ось такі повідомлення, які часто мені приходять в личку. Мотивація-перше що необхідно, щоб людина почала діяти швидше за все Мій блог могли читати значно більше людей, якби рік тому я пішла по шляху обману і теж почала розповідати про чудові методики.

Люди самі хочуть в це вірити – що живіт можна прибрати за 2 тижні і т. п. Але я так не хочу.
У мене ви ніколи не знайдете матеріалу, де я розповідала б, що якогось результату можна домогтися легко і без зусиль. Тому що це неправда! Вірити таким небилицям і шукати легкі шляхи або знайти мотивацію і рухатися до мети незважаючи на складності, вирішувати кожному з вас!Читайте також: щодня 30 днів поспіль стрибала по 100 Берпі. Показую результат оцініть мої старання, ставте палець вгору і підписуйтесь!

Related posts

Leave a Comment