Суспільство

Пояснюю, чому важливо підтримувати фінансову Сумісність в сім’ї

Фінанси і любов ходять поруч, я б навіть сказала, йдуть рука об руку протягом усього сімейного життя пари. Колаж автораПоэтому так важливо розуміти, як будувати в родині фінансові взаємини. І не просто будувати, а розуміти, як зміцнювати фінансову Сумісність сім’ї.

Ділюся з вами кількома порадами, Як можна зміцнити фінансову Сумісність сімейної пари. Створіть фонд додаткових заощадженьпробуйте відкладати туди трохи коштів, крім основних заощаджень. Ці гроші кожен з вас зможе витратити на все, що завгодно, без будь-яких питань від вашого партнера.

Це допоможе уникнути додаткових сварок через грошові витрати. Розподіліть ролі в сім’ї і встановіть основні контрольні датирішіть, хто у вашій родині буде основним фінансистом, хто з вас буде відповідальний за вчасно оплачені рахунки. Але обов’язково переконайтеся в тому, що ваш партнер, який не веде домашню бухгалтерію, буде завжди в курсі всіх фінансових питань, щоб розумів, що відбувається в сім’ї, секретів бути не повинно.

Також встановіть дати, наприклад, раз на місяць, коли ви разом сідаєте і переглядаєте ваш сімейний бюджет, аналізуєте, з’явилися додаткові витрати, або все йде за планом, чи потрібно переглядати бюджет. Також під час таких сімейних фінансових нарад корисно буде обговорити майбутні витрати на відпустку або на майбутній ремонт, і подумати разом, як краще ці витрати розподілити у вашому бюджеті. Обговоріть ваші грошові примхиякщо ви тільки починаєте своє життя, швидше за все, ви обидва принесете в свої відносини досить вкорінені фінансові звички, і, ймовірно, виникнуть деякі конфлікти.

Постарайтеся дізнатися про звички один одного, неупереджено обговоріть, які фінансові звички працюють в позитивному напрямку, а які можуть бути шкідливими і неекономними для сімейного бюджету, а потім постарайтеся максимізувати всі позитивні звички один одного і мінімізувати ті грошові звички, які збільшують витратну частину вашого сімейного бюджету. Складіть план витратскладання бюджету в парі відрізняється від складання бюджету самостійно, тому що тут набагато більше варіантів для здійснення помилки – з’ясування того, як ви будете інформувати один одного про те, чи перевищуєте Ви бюджет, є ключовою проблемою, яку необхідно вирішити. Деякі пари вважають за краще вести окремі рахунки витрат, щоб не турбуватися про те, що обидва вони випадково витратять останні рублики на спільному рахунку.

У деяких пар є загальний рахунок для оплати рахунків, на який обидва вносять свій внесок, в той час як інші об’єднують все разом, а потім просто витрачають гроші на несуттєві речі, що допомагає контролювати надмірні витрати на сімейні потреби. Ставте спільні целісоставленіе бюджету в парі часто може привести до додаткових витрат. Наприклад, коли у одного партнера йде збільшення заробітної плати, то він переглядає і свою видаткову частину бюджету.

Другий партнер може зробити аналогічно, а в підсумку якщо об’єднати два окремих бюджету чоловіка, то при збільшенні дохідної частини сім’ї, значно може зрости і видаткова частина. Тобто. чи не вийде зробити додаткових заощаджень.

Тому так важливо планувати спільно цілі по заощадженнях і також спільно коригувати видаткову частину вашого сімейного бюджету. Ці нехитрі 5 порад, я думаю, що допоможуть уникнути багатьох сімейних конфліктів і зміцнити фінансові взаємини пари. Спасибі, що дочитали статтю до кінця!Якщо стаття виявилася цікава і корисна для вас, поставте лайк і підписуйтесь на канал.
Поділіться в коментарях, чи вважаєте ви фінансову Сумісність важливим аспектом міцних сімейних відносин?

Related posts

Leave a Comment