Суспільство

Чим я харчувалася, коли жила одна. Сімейні завжди їдять більше.

Я не люблю виразів типу” життя розділилася на до і після”, але по факту, саме так у мене і вийшло. Зараз я заміжня і у нас маленька дочка. А в тому житті ДО, я була матір’ю-одиначкою з лежачою дитиною.

Але мова тут піде не зовсім про це, не про сумне, а про те, як змінюються харчові звички коли люди живуть одні і коли у них є сім’я. Сьогодні моя вечеря виглядала ось так, тому що чоловік поїхав у справах, а дочка повечеряла в садку. Смажена куряча грудка і нарізані овочі саме ця вечеря навіяв мені ідею цієї замітки.

Справа в тому, що саме так часто виглядав мій вечерю багато років тому – швиденько обсмажити м’ясо, нарізати овочі, відрізати шматочок хліба, змішати кетчуп і майонез і все. До такої курки я часто просто обсмажувала стручкову квасолю. І зараз так роблю, але дуже рідко, чоловік і дочка квасоля не їдять.

Найчастіше курка була не грудка, а набір для чахохбілі, у нас продавалися хороші такі, просто курка Рубана на шматки. Я ніколи не робила великих заготовок і майже не робила випічку. А якщо і робила, то це були або пироги з картоплею, або пироги з курячим фаршем.

Бували коржі з сиром. Дуже старе фото, судячи з інтер’єру це рік напевно 2015нікакіх оладок, млинців, заливних пирогів та іншого. Я взагалі не пам’ятаю щоб я багато готувала.

Маленька каструля борщу, відварна картопля, макарони з сиром, печінка в сметані до цих самих макаронів. Рагу овочеве, салати свіжі, картопля тушкована з куркою. При цьому я і напівфабрикатів не купувала.

Котлети покупні терпіти не можу, все голима соя і хліб. Пельмені довгий час взагалі на дух не переносила, від одного запаху погано ставало. Фрукти брала далеко не всі і не багато.

Ось така фотка збереглася, але тут з мого улюбленого тільки черешня, диню і кавун взяла не я. а ще брала грушу, і до сих пір це мій улюблений сорт. Загалом нічого з того, що ви зараз спостерігаєте тут на каналі, Я не готувала.

Мені однієї Це було просто не треба. Тому коли мова заходить про економію на харчуванні, завжди в першу чергу треба враховувати живе людина одна або з сім’єю. Сімейні люди їдять більше.

Ну і важливо врахувати чи може людина є дешеві продукти типу круп, що входить в його звичний раціон і якого розміру його порції. Багато хто любить тут кинути в мене камінь Що такими порціями не можна насититися, але я ось можу. Як говорила моя подруга-свекруха в ті часи тобі бутерброд і пакетик насіння, і ти весь день сита.
)))

Related posts

Leave a Comment