Настрій та депресія

7 ознак того, що ви емоційно виснажені і навіть не усвідомлюєте цього

Емоційне виснаження – не жарт, воно може маскуватися під безліч інших факторів стресу. Прийшов час раз і назавжди зрозуміти, коли ви на межі, і як бачити крізь туман. 1.

Щоденні емоції поглинають вас, навіть найменші. Коли ми доходимо до точки, коли кожне окреме негативне почуття загрожує повністю зірвати нас в найближчому майбутньому, насправді справа не в тому, що нам не вистачає стійкості, а в тому, що ми досягаємо точки насичення емоційної перевантаження. Це невелика незручність? Це не проблема.

Це переломний момент в проблемі, яка посилювалася довгий час. Вам не потрібно виправляти те, що не так на поверхні. Вам потрібно набратися сміливості, щоб побачити, що знаходиться під ним.

2. Ви надчутливі. Точно так само ваша чутливість не означає, що ви просто» занадто гостро реагуєте ” на речі, це означає, що ви дуже добре розумієте, що перебуваєте на межі своєї межі, і ви просто не можете впоратися з ще однією невдачею.

Замість того, щоб використовувати свою енергію, щоб спробувати контролювати те, що вас оточує, вам потрібно використовувати її, щоб спробувати зрозуміти, чому ви так виснажені в першу чергу. У Вашому житті можуть бути елементи, які просто неприйнятні. Можливо, ви продовжуєте ігнорувати важливі потреби.

Вам не потрібно проявляти волю до м’язів, долаючи ще один незначний дискомфорт. Вам потрібно знайти волю, щоб побачити, що привело вас в це місце спочатку. 3.

Ви відчуваєте глибоке почуття поразки. Ще одна ключова ознака того, що ви можете відчувати емоційне виснаження, – це те, що ви дивитеся на речі з точки зору принципу «все або нічого». Це тому, що вам може здаватися, що кожна остання подія – це вирішальний момент, хоча, звичайно, це не так.

Коли ви змирилися з безнадійністю, це відбувається не тому, що ваше майбутнє насправді більш туманне. Це ваш спосіб насправді визнати присутні всередині вас емоції-інтенсивність, серйозність і тривалість їх. Не те щоб ви безнадійні.

Справа в тому, що ви намагаєтеся позначити собі межі, фактично кажучи: «більше не треба». 4. Ви намагаєтеся знайти бажання рухатися вперед.

Крім почуття безнадійності, вам також може бути складно уявити, як рухатися вперед у своєму житті. Ймовірно, це тому, що ви намагаєтеся подумки відповісти на величезні питання, на які ще немає чітких відповідей. Це вірно не тільки для вас-це вірно для всіх нас.

Вам потрібно почати робити це тільки один день за раз, а якщо це занадто багато, всього одну годину. Запитайте себе, що вам потрібно, і задовольняйте ці потреби. Сядьте самі з собою і чесно скажіть, що вас дійсно турбує, і починайте працювати з цього моменту.

5. Ви боїтеся “спрацювати”. Звичайно, це відбувається тому, що коли ви це робите, у вас низький ступінь емоційного контролю.

Проблема не в тому, що ви не можете контролювати існування тригера – ви будете тільки рухатися все далі і далі від себе, думаючи, що Ви зможете контролювати те, що всі навколо вас думають, говорять і роблять. Знову ж таки, справа в тому, що ви починаєте повертатися з місця емоційного перевантаження. 6.

Ви або занадто виразні, або недостатньо виразні. У вас екстремальні реакції: ви або плачете раз на годину протягом усього дня, або вам здається, що ви взагалі не можете плакати. Ні те, ні інше не є стійким.

Ви повинні почати працювати над обробкою емоцій в реальному часі. Це означає Як визнання того, що ви відчуваєте, так і розуміння того, що є правильним місцем, а що ні, і час для відповіді на це почуття. Це також означає створення відповідних місць і часу, щоб точно висловити те, що у вас на розумі і серці (щоденник хороший для цього, час усамітнення теж).

7. Ви готові до змін. Незважаючи на такий пригнічений настрій, ви насправді готові до трансформації і знаєте це.

У глибині душі ви знаєте, що ваше життя не працює і не працює якийсь час. Ви знаєте, що не можете продовжувати наполягати на своєму. Хороша новина полягає в тому, що вам не обов’язково це робити, але для цього спочатку необхідно усвідомити той факт, що у вас або вашому житті немає однієї єдиної проблеми, скоріше, є їх сукупність, які накладаються один на одного.

і доставить вас туди, де ви знаходитесь. Ви більше не можете жити в запереченні своїх почуттів. Вам потрібно поважати себе і зустріти себе там, де ви знаходитесь.
Твоє нове життя чекає на іншій стороні. Джерело https://thoughtcatalog. com/brianna-wiest/2020/07/7-signs-youre-emotionally-exhausted-and-dont-even-realize-it/

Related posts

Leave a Comment