Настрій та депресія

Як впоратися з хвилюванням і подолати страх?

Причин, які тягнуть за собою хвилювання, насправді небагато. І у всіх вони схожі, це і захисна реакція організму, і боязнь помилки, і невпевненість в своїх силах. Є способи, які вам допоможуть подолати страх і хвилювання.

Якщо хочете про них дізнатися, читайте сьогоднішню статтю. Способи впоратися з хвилюванням і страхом — чи існують вони?Існують!Подолати страх і придушити хвилювання перед новою ситуацією або оцінками оточуючих допоможуть деякі способи боротьби тривогою. Ось вони:прийміть почуття тривогипомніте, що почуття тривоги – це таке ж почуття, як і будь-які інші.

це просто почуття, як і будь-яке інше, яке відчуває людина. Коли ви це усвідомлюєте, вам буде легше прийняти своє хвилювання і ви будете його сприймати, як природне почуття. Але це зовсім не означає, що ви повинні жити постійно з почуттям хвилювання.

Звичайно, ні! Навпаки, вам просто не потрібно зациклюватися на своїй тривожності, як на чому-небудь вкрай негативному. Налаштуйтеся позитивноПро позитивний настрій зараз говорять скрізь! А чому б і ні? Адже це один з кращих способів залишатися в ресурсі, а також відчувати себе спокійним, врівноваженим і стабільним. Думайте про майбутню подію, яке вас хвилює, як про щось не дуже важливе, і якщо воно здійсниться-добре, якщо ні, то краще обов’язково чекає вас попереду!P.

S хочете навчитися зберігати і вкладати гроші так, щоб створити капітал і отримувати додатковий дохід?Приходьте на безкоштовний 4-денний марафон “перші гроші на інвестиціях” – клікайте сюди! До зустрічі на марафоні!РепетируйтеПеред будь-яким виступом або будь — якою подією, яке вас лякає і вселяє страх-прорепетируйте його. Проговорите фрази, які хочете сказати, подумайте, як правильно буде себе вести. Ви навіть можете приїхати раніше на місце, де будете, наприклад, виступати і кілька разів потренуватися.

Зверніться до минулого досвіду у вас були ситуації, в яких ви були не впевнені, але зараз згадуєте їх з посмішкою? Згадайте, як ви пішли в університет, навчилися кататися на велосипеді або вперше сіли за кермо. Ви і тоді дуже хвилювалися, вірно?Кожен раз, коли нова ситуація буде вселяти в вас хвилювання і страх, звертайтеся до минулого досвіду. Змогли подолати попереднє, подолаєте і це!Розвивайте характереслі у вас занижена самооцінка і ви постійно хвилюєтеся, навряд чи вам тут допоможе навіть самий кваліфікований психолог.

Здійснюйте вчинки, якими ви б могли пишатися. Давно хотіли позбутися шкідливих звичок?Ось воно цей час!Прокидайтеся раніше, ведіть здоровий спосіб життя і робіть все те, про що мріяли і чим пишалися б! Стаєте краще і ви не помітите, як хвилювання піде саме. Постійне занепокоєння і тривожність, а також пов’язане з цим нервове напруження негативно впливають на якість життя.
Дотримуйтесь вказаних рекомендацій і завжди досягайте бажаного! Удачі!

Related posts

Leave a Comment