Настрій та депресія

Чоловіча депресія може привести до зради?

Привіт дорогі читачі. Коли стали досліджувати депресію серйозно, то з’ясувалося, яка реакція на депресію у людини. Абсолютно хамська, абсолютно байдужа, абсолютно зазнайська, виражена в одному: – ” так перестань! Життя триває! Це все горе від розуму ” мається на увазі, що людина тупий і не розуміє, що в житті важливо, а що ні.

Найбільше страждання депресивному хворому завдає не сама хвороба, а близькі родичі, друзі, які кажуть: “просто зберися! Ганчірка! Ти ж молодий! Тобі повинно бути соромно!”І таке ставлення ще більше збільшує симптом. 30 тисяч американців кінчають життя щорічно з не діагностованих причин. У депресії є яскраво виражений синдром – у них немає сил жити.

При загостреній формі людина не може радіти, не може навіть рухатися. Перебуваючи в клініці, якщо такий хворий встає, то весь персонал стежить за ним. Тому що він буде шукати затишне підсобне приміщення, щоб в ньому повіситися.

Тому персонал особливо не радіє рецесії, коли хворий встає. Депресивний хворий небезпечний, коли він встав, більше, ніж, коли лежав. Тому що з останніх сил він буде шукати можливість що-небудь з собою зробити.

Коли лікарі стали досліджувати поведінку депресивних хворих з’ясувалося, що на тлі абсолютного безсилля, не зіткнення зі світом, не сприйняття почуттів, людина не реагує ні на біль, ні на радість, ні на смачне, ні на що. Всередині йде якийсь пекельний процес, небувалий за своєю потужністю і забрав всі життєві сили людини. Сил немає на зовнішньому плані, тому що всередині йде пекельна боротьба чогось з ним самим.

Це спосіб людині посперечатися зі світом: “я хотів так! А не виходить!”Найпоширеніша причина чоловічих зрад-депресія. Він розуміє, що треба працювати, а сил немає. І скаржитися він теж не звик.

До психолога він не піде, у нас це не прийнято. Так що чоловік нікуди не піде і буде все більше втрачати сили. Поки не зустріне іншу жінку, яка поверне його до життя і він буде там виконувати функції чоловіка і батька.

Але чоловік потрапляє в ще більш моторошну пастку: тепер він у внутрішньому протиріччі. З одного боку він любить одну жінку, але силу він черпає у відносинах з іншою жінкою, адже там є ризик, таємниця. Але будь-який адюльтер ще більше збільшує депресію, тому що конфлікт всередині чоловіка ще більше збільшується.

З одного боку шкода маленьких дітей, але з цією жінкою все руйнується, ми віддаляємося один від одного. І хочу бути з цією сім’єю, але люблю то я іншу. У чоловіка починається таке пекло, який якраз потрапляє в категорію самогубців, готових зруйнувати себе тим чи іншим способом.

Кращим виходом для чоловіка вважаю жити по совісті. На те, що він може заробити, не виснажуючи себе надмірними понад зусиллями. Ще до весілля бажано домовитися, на який бюджет може розраховувати дружина.
Якщо її не влаштовує, не варто з нею одружуватися. Найчастіше виїжджати на природу, зустрічатися з друзями, досить відпочивати.

Related posts

Leave a Comment