Настрій та депресія

Якщо жінка знущається над собою, то нещасна буде вся сім’я?

Привіт, друзі. Сьогодні поговоримо про те які жертви приносить жінка на вівтар сім’ї, і які результати отримує. У стародавніх Писаннях написано, що за законом взаємодії всіх живих істот, коли жінка знущається над собою, то заподіює біль всім.

Але вона вважає, що це робить заради всіх, тому що треба бути терплячою, треба сина піднімати, щоб чоловік не пішов. Якщо жінка знущається над собою, то нещасна буде вся сім’яа чоловік йде, тому що йому дискомфортно, він відчуває себе винним з невідомої йому причини. Тому що дружина поруч з ним страждає.

І він не розуміє, чому йому погано, коли жінка намагається зробити для нього все добре. Для щирих і відкритих чоловіків така жінка не підходить. Жінка, яка сама над собою знущається підходити чоловікові.

Якому подобається знущатися над жінкою. Тут повна сумісність. В основному ж, на жіночому нещасті ніякого щастя не побудуєш.

Якщо жінка працює на двох роботах, відмовляє собі у всьому і залишається самотньою, гроблячи своє здоров’я, щоб дати хлопчикові перспективи для освіти. Насправді у хлопчика є перспективи втратити віру в життя, тому що він живе в полі нещасливої жінки. Він живе в стані глибокої депресії і глибокому страху, тому що не розуміє своїх бажань і може навіть озлобитися.

Якщо жінка знущається над собою, то нещасна буде вся семьяви ніколи не замислювалися, чому одні люди очищаються і стають більш люблячими, а інші звіріють? Запекають найчутливіші люди, їх серце не витримує навантаження і закривається. Якщо є у людини спілкування, яке допоможе йому пережити випробування, то він його витримає. Я говорю про спілкування з Богом.
Якщо людина може встановити цей зв’язок, то навіть на безлюдному острові, він здатний управляти своїми реакціями. Для того, щоб з жінкою було добре, їй необхідно любити себе балувати і доглядати за собою, займатися йогою і хоч трохи цікавитися психологією, щоб ефективніше вирішувати поточні питання. Якщо стаття була корисна, будь ласка не забудьте підписатися на мій канал, поставити лайк і поділитися цією статтею з друзями

Related posts

Leave a Comment