Виховання дітей

Що почитати з дитиною 4-7 років на святах?

Новорічні свята-чудовий час для спільних сімейних читань. Підібрала для вас шість своїх улюблених книг на Новорічну та різдвяну тематику, які можна читати всією сім’єю. Приємного читання!Человеткін Джулія Дональдсонеслі ви ще не читали Джулію Дональдсон, почніть знайомство з її творчістю з цієї книги! Чудові дитячі вірші доповнені ілюстраціями А.

Шеффлера. Добра історія про человеткіна, волею випадку опинився далеко від дому і намагається повернутися до улюбленої сім’ї. Увага! Будьте готові до того, що маленькі любителі читання змусять вас перечитувати книгу знову і знову, так що цілком ймовірно ви скоро будете цитувати її напам’ять.

Дванадцять подарунків для Санта Клауса Куннас Маурі Видавництво промова порадувало барвистим новорічним виданням історії про крихітку віллу, який вирішує влаштувати Санте дванадцять сюрпризів на Різдво. Ілюстрації автора книги незрівнянні. Кожну сторінку можна нескінченно довго розглядати, насолоджуючись найдрібнішими деталями малюнків.

Тексту в книзі не дуже багато, тому вона буде особливо цікава самим юним читачам. Казка про те, як дарувати радість іншим, зігріє холодним зимовим вечором всю сім’ю. Снігова Королева Ганс Християн Андерсонлюбима казка моєї дочки.

У нашій колекції є радянська книжка з чорно-білими ілюстраціями, але я замислююся над придбанням кольорової версії у виконанні ЕКСМО. Це подарункове видання в палітурці ручної роботи з натурального шовку, з золотим тисненням на обкладинці і тристороннім золотим обрізом. Одним словом, казка! Ілюстрації до книги виконала Ніка Гольц.

Її малюнки вважаю одними з кращих ілюстрацій Снігової королеви. Лускунчик і мишачий король Е. Т.

А. Гофманзнаменита чарівна історія з ілюстраціями Нікі Георгіївни Гольц викликає викликає захоплення не тільки дорослих, а й юних читачів. Я переглянула велику кількість різних видань цієї казки і вважаю, що абетці і Н.

Г. Гольц як нікому іншому вдалося передати атмосферу чарівництва, розказану Гофманом. Найбільше в цьому виданні сподобалися добрі казкові ілюстрації, які зрозумілі наймолодшій дитячій аудиторії.

Дари волхвів о. Геніальна історія про Деллу і Джима-двох закоханих, які пожертвували найдорожчим, що у них було, щоб на Різдво порадувати свою другу половину. Атмосферні ілюстрації Патріка Джеймса Лінча, до яких хочеться повертатися знову і знову, зроблять книгу прикрасою будь-якої колекції.

На мій погляд, краще видання для першого знайомства дитини з класикою. Як Грінч вкрав Різдво Доктор Сьюдоктора Сьюз-найбільш продаваний у світі англомовний автор книг для малюків. На його книгах виросло не одне покоління юних читачів.

Грінч терпіти не може Різдво і вирішує викрасти його, позбавивши жителів Гдетотауна свята. Вірші Д. Сьюза шалено подобаються малюкам, а милі і забавні ілюстрації у виконанні самого автора роблять читання ще цікавіше.
Посилання • як Грінч Різдво вкрав * Доктор Сьюзщо ви любите читати з дітьми на новорічну тематику? Діліться вашою думкою в коментарях.

Related posts

Leave a Comment