Виховання дітей

Не знаю, чи прийдуть діти колядувати, але гостинці приготували / підсумки бюджету за 5 грудня

6. 01. 21 сьогодні вранці прийшло на телефон повідомлення.

Подивилася, а це прийшла сума 1500 рублів на Зв’язковий( Карта Кукурудза). Думаю, що буде несправедливо, якщо я про такий подарунок ( а то, що подарунок, навіть не сумніваюся) напишу тільки завтра. Спасибі вам, мої дорогі друзі.

Навіть бачачи, що ми вже не тільки віддаємо борги, а й намагаємося накопичити, ви все одно мені перераховуєте гроші. Спасибі! Всім вам здоров’я і сімейного щастя! З Новим роком! З Різдвом!https://uenews. ru/uploads/posts/2018-12/1545808705222-9.

jpegА тепер підіб’ємо підсумки бюджету за 5 січня. Дохід у нас був віртуальний. По-перше подарунок від моїх передплатників-1500 рублів.

А по-друге-монетизація. Сьогодні вже на рахунку 656 рублів:приємно починати ранок і бачити, що зростає число передплатників, зростає аудиторія і зростає моя монетизація. Спасибі!Знаходимо різницю і виходить.

що наш дохід від монетизації становить 191 рубль. Ура! Майже 200 рублів. Поки це рекорд!Тепер про витрати.

Вчора син не працював, але в район він їздив. Його попросив друг допомогти перекрити дах сараю (або частину даху). Але не це зараз важливо.

Головне, що попросила я його купити ще цукерки і печиво, 10 мандаринок для свята Різдва. Ні, не для себе. Просто в нашому селі діти можуть в ніч перед Різдвом ( а це буде сьогодні) приходити і колядувати.

І завжди намагаюся дати хлопцям гостинці. Не знаю, чи будуть в такий масочное час ходити, але підстрахувалася трохи. Минулого року хлопці приходили.

І навіть писали про це. Прочитати можна тут. Вообщем син купив солодощі на 350 рублів.

Більше ніяких витрат не було. Записала в категорію-продукти. Діаграма наших витрат тепер така:дивимося, скільки залишилося: ось такі наші справи.

А ще цікаво було прочитати про наш бюджет за 5 січня минулого року. Цікава статистика про канал / підсумки бюджету за 5 січняа адже цього року теж є статистика. Нехай і невелика, але цікаво подивитися підсумки.
Спасибі всім, хто читає мій канал і підтримує нас. Спасибі! З такими передплатниками ми обов’язково покінчимо з усіма кредитами, картами, позиками!З Новим роком! З Різдвом!

Related posts

Leave a Comment