Виховання дітей

Які подарунки дітям потрібні насправді?

Знову всім полум’яний привіт і ласкаво просимо на мій канал. Новорічна суєта немислима без подарунків. Їх дарують і отримують практично всі.

Але особливо часто заглядають під ялинку в ці святкові дні діти. Чого ж вони чекають? А що краще не дарувати ні на Новий Рік, ні на інші свята?Підписуйтесь на мій каналУ мене троє дітей. Я дуже люблю дарувати подарунки всім, а особливо дітям.

І головне, це робити правильно і вчасно. Якщо ви такі ж, як я, то ця стаття вам точно допоможе. Солодкі подарунки.

Чи чекають їхні діти? Звичайно. Що думають про це батьки? Вони вже прокручують в голові мільйон варіантів, куди можна заховати цукерки, щоб дитячі щічки на наступний день не стали червонішими найяскравішої новорічної зірки. Прямо скажемо, ідея не найкраща, хоча і поширена.

За часів дефіциту це була ціла подія (я пам’ятаю це як зараз), але сьогодні, коли солодощі продаються на кожному кроці в нескінченних варіаціях і необмежених розмірах, це сприймається мамами і татами як загроза здоров’ю дитини. Тому краще відмовитися від цієї затії. Іграшка.

Чому б і ні? Якщо ви батьки, то точно знаєте, про які ляльках або машинках мріє ваш малюк. Бабуся і дідусь теж можуть здогадуватися про переваги дитини. Якщо ж ви не впевнені, кого краще вибрати: робота або ведмедика, можете вибрати конструктор, розвиваючу гру або набір для творчості.

Такі подарунки зазвичай захоплюють всіх дітей. Хоча б ненадовго..

. одяг. Якщо у вас відмінний окомір або точно знаєте розмір дитини, то це хороша думка.

Якщо ж боїтеся не вгадати, краще не ризикувати. ставте лайки і залишайте комментарииА Ви замислювалися, чому дорослі часто прагнуть зробити дитині подарунок просто так, без приводу, не чекаючи свята? Ми намагаємося таким чином позбутися почуття провини, не важливо, заслуженого або надуманого. Багато працюємо? Рідко буваємо вдома? Давно не гуляли, не грали, не розмовляли про все підряд з дитиною? Купуємо подарунок, адже так мало уваги малюкові дістається, нехай хоч іграшці порадіє.

Цим ми заспокоюємо самі себе. Якщо запитати дитину про те, що для нього важливіше: подарунок або час, проведений з мамою і татом, він вибере другий варіант. Навіть якщо він звик часто отримувати подарунки і з порога запитує: “Що ти мені купив?”.

Просто скажіть, що сьогодні я намагався швидше повернутися додому, щоб пограти з тобою і разом провести час. Ось побачите, малюк це оцінить. Тому найкраще в ці святкові дні (як і в будь-які інші) подаруйте дитині Ваш час, Вашу увагу, ваше тепло і любов.
Це найцінніші подарунки, спогади про які він пронесе через все життя. Які подарунки і коли даруєте ви своїм дітям?

Related posts

Leave a Comment