Місія

Free Voice Information Analysis Center став ініціативою студентів, аспірантів та викладачів факультету міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка, що бачить ціллю своєї діяльності розповсюджувати прозору, об’єктивну та всеохоплюючу інформацію та власні аналітичні висновки про події в Україні та навколо неї.

Організація функціонує з жовтня 2014 р. Ми щотижнево готуємо аналітичні матеріали («Підсумки тижня» щодо ситуації на сході України, економіки та реформ в Україні, міжнародної підтримки України), що базуються на аналізі різних точок зору та містять посилання на першоджерела. Їх переклад здійснюється на 8 мов та розсилається резидентам у 30+ державах світу.

Також ІАС готує: аналітичні статті, брейкінг-аналізи, колективні та індивідуальні інтерв’ю, огляди українських та закордонних ЗМІ, переклади іноземних статей (за час існування опубліковано більше 340 матеріалів, зокрема, 60 «Підсумків тижня»).

З каталогом наших матеріалів можна ознайомитись тут:
http://iac.org.ua/catalog/

Пріоритети досліджень у 2015 р.:

Якщо Ви бажаєте пройти стажування у нашій організації, то з анкету можна заповнити тут:
http://iac.org.ua/stazhuvannya/

Організація є повністю волонтерською, а її членами є понад 100 осіб. Нашими стажерами є люди з 11 міст України. В нас широке коло партнерів-організацій та партнерів-експертів.

Free Voice Information Analysis Center є учасником та співорганізатором світової мережі проукраїнських ініціатив Global Ukraine.

версія4_світла n

Аналітична діяльність ІАС у 2014-2015 рр.:                                            

Статті: 145

Брейкінг-аналізи: 69

«Підсумки» (тижня, місяця, заяв): 98

Переклади іноземних статей: 32

Загальна кількість матеріалів: 344

Leave a Reply