Автор – Роговик Олексій, голова Free Voice Information Analysis Center

Джерело: site.ua

www.radiosvoboda.org

www.radiosvoboda.org

Внутрішня політика

Злочинна організація «за європейське Сомалі»

На шизофренічні, неадекватні та корупційні рішення псевдовлади скоро просто не буде змісту реагувати. Антиукраїнські рішення антиукраїнської псевдовлади не підлягають дискусії. Вони підлягають лише повному скасуванню, кримінальному покаранню, або фізичному видворенню за межі країни ініціаторів цих рішень. Майже усі рішення і дії теперішньої влади є знущальницькими актами проти інтересів України і українців, або підпадають під державну зраду. З України швидкими темпами роблять “європейське Сомалі”, а всі хто є складовою режиму Порошенка-Яценюка-Ахметова є членами злочинної організації, що планомірно знищує українську державу. І коли усі адепти сект “свідків божої роси” та “шоколадного батону” усвідомлять до чого вони довели нашу державу, то буде пізно і процеси стануть незворотними.

Влада нагороджує ворогів та садить героїв

Бійців “Торнадо” засуджено до тюремного ув’язнення на 8-11 років. Спецназівця поліції Голубана, який брав участь у війні на Донбасі на стороні ворога, Порошенко і Аваков нагородили за злочинну протидію законній блокаді окупованих територій і злочинне вторгнення в сесійну залу українського парламенту. Черговий “ляпас” кожному українцю і чергове підтвердження сумного факту: теперішній режим буде посилати на смерть українських захисників, буде їх саджати по тюрмам як “небезпечних елементів”. Усяких же бандитів, негідників, пособників терористів і російського ворога, включно з учасниками російських окупаційних військ, ця влада буде посилати на силові дії проти українського народу і патріотрів України. І буде нагороджувати цих негідників за вірне служіння антинародному та злочинному режиму.

Лебедина пісня банківської мафії

НАБУ перевіряє дії керівництва Нацбанку на предмет мільярдних зловживань, корупції і в тому числі потенційної розтрати грошей міжнародних кредиторів. Усі чудово знають, що “банківська мафія” Гонтарєва-Рожкова діяли не тільки в корупційних інтересах середовища БПП, але й в інтересах банків російської держави-агресора. І найбільше в цій справі турбує не тільки очевидна мільярдна корупція, але й те, що Порошенко через погіршення відносин з Заходом починає дрейф у сторону поглиблення залежності від Путіна за “сценарієм Януковича”.

Активне антикорупційне засівання від НАБУ

НАБУ займається Нацбанком і Гонтарєвою. НАБУ займається Садовим. НАБУ займається Роттердамом+. Непогану другу хвилю антикорупційного засівання спостерігаємо від НАБУ. Після Насірова. Тут два виходи. Або збирати врожай (вироки), або підвищувати статус фігурантів (для початку можна почати з найближчого оточення Порошенка та Яценюка).

Корчак як мотиватор реформи НАЗК

Голова НАЗК Корчак продемонструвала абсолютну некомпетентність, антикорупційну «імпотентність» та політичну залежність. І це за «чудо державного управління» українці платять її зарплатою і преміями у 200000 гривень за очевидну бездіяльність. Те що Корчак має бути відправлена у відставку не має жодного сумніву, як і нема сумніву в тому, що НАЗК має бути суттєво реформовано і переформатовано. І єдине у чому варто погодитись з Корчак, то це з ідеєю міжнародного аудиту. Під міжнародним аудит має потрапити уся українська виконавча, законодавча і судова влада яка за антиукраїнську злочинну діяльність та не менш злочинну бездіяльність отримує мільярди з кишень українців. Такий аудит не пройде жоден український орган влади з нульовими результатами та багатосоттисячними заробітними платами.

Кредит-загадка від МВФ

МВФ знову дав кредит у мільярд$ невідомо на яких умовах (чи то добити економіку, чи продати землю, чи підвищити пенсійний вік). Невідомо для яких потреб. Невідомо кому (з огляду на те, що в нас є традиція до “дерибану траншиків”). Невідомо за які реформи і досягнення. Зате відомо до чого це все призведе. Звуження економіки і зменшення кількості українців. Без розвитку. І все це за рахунок цих же українців.

 

Зовнішня політика

Злочинне мовчання щодо блокади Донбасу

А що там неіснуюча блокада Донбасу від РНБО? І як там громадська блокада? Чи всі вже домовились і забули це стратегічне питання? Тиша щодо блокади в обмін на невручення підозри Садовому з приводу “справи Грибовичів”? “Торгівля на крові+”?

Ще раз чітко фіксуємо. Більшість українського суспільства була за блокаду. Проти блокади були Порошенко, Ахметов, Ляшко, майже всі міністри, псевдокоаліція, проросійські і регіоналівські сили. І Путін. Це все що треба знати про склад антиукраїнської коаліції імені Порошенка-Путіна. Та після введення псевдоблокади від Порошенко турбує невеликий розголос з цього приводу від блокадників.

Ракетний удар Трампа по псевдодружбі з Путіним

Сирійський режим за підтримки Росії вчинив черговий міжнародний злочин у формі хімічної атаки. І все було б як і раніше, але замість пустих слів Обами, Трамп відповів ракетним ударом по сирійській базі. А Тіллерсон звинуватив Росію, що вона нездатна виконати угоди щодо хімічної зброї. Ці дії США Путін назвав агресією. Чи дійсно це порушення міжнародних норм? Так. Чи варто відмовляти в дотриманні норм права щодо тих, хто це право топтав і знищував роками? Можливо. Хоча до цього часу в тому числі і США не задіяли усіх можливих інструментів через ГА та РБ ООН. На жаль, російський агресор розуміє лише мову сили. І лише мову сили, на жаль, він розумітиме в Україні.

Теракт з залякування як метод внутрішньої політики Путіна

Соціальні мережі логічно кинулись звинувачувати режим Путіна у організації вчорашнього теракту у Санкт-Петербурзі. Теракт дає Путіну декілька очевидних політичних вигод. Але всі ці роздуми були на рівні конспірології соцмереж. Після того як виконавець теракту по своїй волі здався російським правоохоронцям стало майже очевидно, що соціальні мережі не помилялись. А тому в передвиборчий у РФ період нам варто очікувати не тільки ось таких актів залякування у самій Росії, не тільки окремих диверсій та терактів на неокупованій територійї України, але й локальних активізацій бойових дій на Донбасі. Головним ресурсом Путіна, яким він навчився вдало торгувати, є страх.