Автор – Роговик Олексій, голова Free Voice Information Analysis Center

Джерело: site.ua 

site.ua

site.ua

Внутрішня політика

Зіпсований компас пріоритетів як загроза національній безпеці

Найбільша небезпека для простих українців і найбільша перевага злочинної влади перед народом – це відсутність в людей компасу пріоритетів. Дуже добре “зіпсутий компас пріоритетів” українців демонструють дискусії в українському сегменті facebook. По-перше, увагу українців легко розфокусувати. Купа важливих дискурсів (впровадження реформ, блокада Донбасу, деокупація Криму, відносини з США, референдум щодо НАТО, “бан” Угоди про Асоціацію, дострокові парламентські і президентські вибори за новим законом, корупція Порошенка і його оточення, необхідність відставки купи негідників при владі, незаконне призначення уряду, деолігархізація, розслідування злочинів проти Майдану, скасування злочинних тарифів, наступ на права людини та ГО) була успішно завалена “інформаційним сміттям” (від розфарбовування Арки в Києві і до шлюбу Джамали). По-друге, “зіпсутий компас” зумовлений обмеженістю та слабкістю пам’яті українців. Не тільки до конкретних тем, але й до конкретних українців (засновника Партії Регіонів, друга і міністра урядів Януковича і Азарова. мова про Порошенка. аферистки-корупціонерки Тимошенко. слабохарактерного недержавника Ющенка, що сприяв приходу до влади Януковича. фундатора злочинно-олігархічної системи Кучми). Без дисципліни фокусу і без дисципліни пам’яті більшість українців легко стають жертвами пропаганди провладних і прорегіональних експертів та медіа в повсякденній політиці та на виборах усіх рівнів.

Справжні вороги режиму злодіїв та корупціонерів

Путін підписав указ про прийняття до громадянства Росії українського соціолога, засновника компанії з маркетингових та соціологічних досліджень “Research&Branding Group” Євгена Копатько.І ще багато відверто антиукраїнськи налаштованих агентів Кремля у вигляді політиків, партій, медіа, експертів, соціологів продовжують називатись українцями, але працювати на внутрішнього чи зовнішнього ворога. Але для режиму Порошенка, на жаль, головними ворогами є не ці люди, а антикорупційні громадські організації та активісти (як всеукраїнські, так і регіональні), журналісти-розслідувачі (у тому числі Лещенко), реформатори (Саакашвілі, Марушевська), всесвітньо відомі інвестиційні компанії (Dragon Capital) та усі інші незгодні з “ідеальністю” та “безальтернативністю” режиму злодіїв, корупціонерів, казнокрадів, непрофесіоналів та моральних уродів.

Держава стає ворогом для бізнесу та громадськості

Держава замість сервісної служби є узурпуючим та карально-репресивним інструментом. Для третини бізнесу є відвертим ворогом. Для громадських організацій вже теж. Ось і результат тотальної корупції, беззаконня та репресій від режиму Порошенка. «Більше половини (58%) представників малого та середнього бізнесу в Україні вважають державу перешкодою і обмеженням для своєї діяльності, в той час як ще 28% – ворогом». Відповідні дані наведені в новому аналітичному звіті USAID.

«Запльоване» українське суспільство

Що є більшою ганьбою для цієї країни? 1) Те, що неюрист і непрофесіонал Луценко призначає в ГПУ Костянтика Кулика? Колишнього військового прокурора сил АТО, якого НАБУ звинувачують у незаконному збагаченні на 3 мільйони. А Луценко ще й називає його “ефективним працівником”, чи те, що 2) дружина Порошенка показуватиме спортивні вправи на каналі Ахметова “Україна”? Враження виникає таке, що українцям так часто і систематично плюють в обличчя, що в цих “плювках” вже можна потонути.

Контрреволюція «ватників» у Одесі

Потрібна максимально жорстка реакція правоохоронної системи на рішення совково-проросійських консерв в Одесі. Особливо для їх “вождя” і сепаратиста Труханова. Адептів”російського світу” до тюрми.

 

Зовнішня політика

Американський бюджетний вирок режиму Порошенка

Черговим яскравим вироком для української корупційної влади є проект бюджету США на 2018 рік в якому є скорочення майже на 70% видатків на програми реформ і розвитку в Україні. І це не тільки наслідок загальної політики Трампа на скорочення закордонних видатків, але й діагноз стану справ в нашій державі. А справи ті включають не тільки поруки щодо різних корупціонерів-Мартиненків купками міністрів та депутатів (які голова уряду Гройсман назвав “нормальним кроком”), не тільки чергові силові дії проти журналістів-розслідувачів (інцидент з журналістами ZIK на Рівненщині), але й те що всеохопна корупція влади вже просто втратила будь-які межі і непівладна факторами стримування (тільки у провадженнях НАБУ вже справ на 85 мільярдів). Владі вдається лише одне – це тягнути себе і усіх нас разом з собою на “дно світового розвитку”. А щоб нам не було нудно Кабінет міністрів планує до кінця 2017 року розробити законопроект про введення загального декларування доходів громадян (бо репресій проти ГО їм мало, бо репресії проти кожної людини окремо на їх думку значно краще).

Про цінність американського та українського життя

Спостерігач-американець ОБСЄ загинув від вибуху на Донбасі. І на цю трагедію можемо спостерігати широку реакцію української влади (співчуття Порошенка) і закордонних посадових осіб (позиції США і Німеччини щодо розслідування справи, неможливості скасування санкцій, розширення місії ОБСЄ). Чомусь загибель спостерігача ОБСЄ має серед посадовців України і Заходу значно більший резонанс і значення, ніж загибель сотень українських воїнів та мирних жителів. І чомусь кожен з них не отримує такого співчуття від Порошенка і такої уваги від Західних партнерів. І це яскраво демонструє як ставиться українська влада і зовнішні “гаранти” як до життя українців, так і до інтересів України як держави. Для них ми лише “статистика”.

Необхідність повної державної блокади

Половинчасті рішення (припинення електропостачання Луганщини) з сумнівними аргументами (триваюча роками заборгованість) не вирішать проблему. Держава давно має піти на повну державну блокаду окупованих територій і саме ця блокада створить умови для безумовної деокупації цих територій. Все інше буде умовною реінтеграцією, що знищить Україну за “Мінським сценарієм”.