Автор – Роговик Олексій, голова Free Voice Information Analysis Center

Джерело: site.ua

фото Георгія Ключника

фото Георгія Ключника

Внутрішня політика

Про псевдоперемоги 2017 року за версією Порошенка

Безвіз – заслуга Революції Гідності, а не Порошенка. Євробачення заслуга Джамали. До успіхів наших спортсменів «гарант» теж не має відношення. У сфері реформування найменше питань лише до освітньої реформи. Усе інше – напівреформи, або відвертий саботаж реформ. Тобто похвалитись нічим. Тому з уст цинічна брехня і маніпуляції.

А як же про невдачі року і те, що не вдалося? А про це Порошенко підло мовчить. Бо якщо він почне перелічувати скоєні його бандою злочини проти національних інтересів, реформ та людей, то навіть «свідки шоколадного батону» прозріють.

Вбивство Ноздровської як вирок системі

Вирок судам, поліції, владі і її псевдореформам. Той, хто обирає лайно у лайні і житиме. Необхідно відправити у відставку треба усіх саботажників, бандитів та корупціонерів у владі. Усіх хто за наказами Порошенка знищує верховенство права в країні. Вже було більше десятка приводів для відставки Авакова, Луценка та інших. Репресії і вбивства чужих і безкінечна безкарність своїх Пашинських, вбивць у погонах. Скільки це можна терпіти? Людям просто урветься терпець. Правове свавілля влади посилює ризики самосудів.

Суспільне збурення через вбивство Ноздровської зростає. Навіть посольство США виступило з заявою. А Порошенко та Ко мовчать. Мовчать як і Аваков, який замість того, щоб звільнити усіх причетних, виписує про красу італійського курорту. Бридко. Їх влаштовує стан прокуратури, поліції і судів. Їх влаштовує, що кожного другого дня якась п’яна суддівська чи причетна до режиму наволоч насмерть вбиває українців на дорогах. Для них життя громадян України нічого не вартує. На жаль, без потужного суспільного тиску мародери нічого не зроблять. Не відкриватимуть свій рот, не робитимуть свою роботу, не впроваджуватимуть реформ. Самі вони здатні лише на розграбування країни, продаж її інтересів та силове придушення іншої думки.

Економічні дивіденди президентства Порошенка

Що означає для Порошенка бути «поза бізнесом», у «сліпому трасті»? Це отримувати у своєму банку мільйони за відсотками. Це виграти за 2016 рік тендерів на 29 мільйонів гривень через ремонт фрегата, встановлення символів Києва, інфопослуги і поставки шоколаду. І, звичайно, без жодного конфлікту інтересів. А ще коли бізнес-товариш Ахметов потрапив у біду через рішення Кіпру заморозити його 820 мільйонів $ підконтрольна Порошенку НКРЕ в якості «заспокійливого» покриває 1,5 мільярда гривень боргів Ахметову, залишивши “Енергоатом” ні з чим.

Тюрма для виродків-порохоботів

У тюрмі як виродків-представників теперішнього режиму, так і їх безголових або аморальних прихильників, мали би годувати лише кавою і шоколадом. А по спеціальному ТВ крутити усі брехливі та ідіотські виступи таких яскравих спікерів як Парубій, Шкіряк, Ківа, Тука, Гончаренко, Корчак та інші. Хай насолоджуються своїм «раєм реформ та благоденства». Ось це була б справедливість третього тисячоліття.

Консерватизм та псевдоактивізм як хвороба українського суспільства

Консерватизм українського суспільства – це перша жахлива масова хвороба. Абсолютна більшість громадян живуть у полоні примітивних страхів та емоцій. Як наслідок вони не сприймають жодних змін, навіть якщо вони є позитивними. Більшість громадян хоче жити по-іншому, але панічно бореться за збереження «зони комфорту», у якій вони нічого не роблять заради власного самовдосконалення. Тому впевнений, що цивілізованість українців можуть виховати лише штрафи та реальна відповідальність за будь-які правопорушення. Чи то перевищення швидкості руху, чи то засмічення вулиць, чи то корупція.

Але є ще і друга поширена хвороба – це псевдоактивізм. З 10 тис. реально активних громадян більшість «розбіглась» по політичним партіям та ГО. Та є велика група людей, що реальну дію замінила непродуктивним «балаканням». Деякі з таких людей, що мають необґрунтовано завищене его, постворювали «космічні проекти», «групи», що напрацьовують сумнівні маніфести. І кожен проект вважає, що він має стати платформою єднання усіх інших. Така от еволюція «моєї хати з краю».

Салюти – в дупу, петарди – в рот

Великі салюти в умовах війни підривають дорослі і не розуміють наскільки це недоречно. А у Львові і незаконно. Петарди в рот собакам запихають діти і чомусь не розуміють, що тим калічать бідних тварин. Читаю такі новини і помічаю як кудись зникає мій гуманізм. Можливо ця тупість і жорстокість передається генетично. Можливо дебілізм набувається у результаті дефіциту нормального виховання від людей, які, на жаль, не втратили здатність плодитись. Серед недалеких і аморалів ростуть не тільки майбутні злочинці, але і зрадники інтересів держави. Цікаво чи їм би сподобалась салютна ракета у дупі чи петарда у роті.

Заборонити усе провладне російське і московське в Україні

Соцмережами шириться дискусія про вчинок попа Московського патріархату і акцію #принесиляльку. Не можна обмежувати цю дискусію трактуваннями релігійних канонів. В кожного з нас має виникнути одне питання: Якого чорта в Україні ще діє фсбешно-релігійна клоака російського агресора? В умовах війни з РФ потрібно було прийняти одне комплексне рішення – це заборонити усе провладне російське і московське в Україні. Нема тут що робити путінським патріархатам, банкам, бізнесам, ЗМІ, каналам, соціальним інституціям. Велика стіна і до побачення. Усіх прихильників-колаборантів РФ відправити за стіну. А якщо б Захід щось почав мекати, то вчергове нагадати йому про Будапештський меморандум.

Зовнішня політика

Західні зрадники-політики та зрадники-компанії

Останнім часом голова МЗС Клімкін виконує або якусь дивну функцію, або дозволяє собі «вольності». Він єдиний з влади прокоментував звернення Вакарчука та вбивство Ноздровської. Оцінювати ці заяви важко.

Та є його вчорашня заява на зустрічі з міністром закордонних справ ФРН, яку дуже підтримую: «Я вважаю, що це (історія з турбінами Siemens у Криму) стало сумним уроком для всього німецького і не тільки німецького бізнесу. І зараз є, звичайно, компанії, які дозволяють своїм рітейлерам – наприклад, Volkswagen або Adidas – Крим вважати територією Росії. Ми їх, безумовно, дістанемо, дістанемо не тільки політичними, а й юридичними методами. Україна доклала багато зусиль для того, щоб шахрайство Росії, як у випадку з поставками турбін Siemens в окупований Крим, більше не повторилося».

Пора вже почати український наступ як на західних політиків, так і на західні бізнеси, що порушили рішення міжнародних організацій та режим міжнародних санкцій проти російського агресора.

Теократичний режим Ірану перейшов «червону лінію»

США скликають екстрене засідання ООН через протести в Ірані та реакцію уряду країни на них. Влада Ірану перейшла усі допустимі межі і має бути за це покарана. На протест за краще життя вийшла молодь та середній клас. Влада ж вчинила репресії проти понад тисячі осіб та вбила вже як мінімум 23 людини. Крім того, заарештованих учасників протестів можуть звинуватити у «неприязні до Бога», за що їх можуть засудити до страти. Такими своїми діями влада Ірану підтвердила, що прирівняння її до «скаженого» режиму в КНДР та влади її союзника РФ справедливі. Потрібно терміново знайти нову формулу міжнародного тиску на владу Ірану, але яка б не зачіпала інтереси простих іранців. Релігійні лідери явно засиділись у своїх прогнилих кріслах. Теократичний режим можливо почав рух до свого занепаду. І зацікавлених у цьому достатньо.

Посол Ірану в ООН заявив, що у його уряду є «тверді докази», що протести в країні «дуже чітко організовані з-за кордону». Невже і тут Курченко? Останнім часом заяви української та іранської влади на диво співпадають. Думаю це пояснюється «мавпуванням» ними російських «традицій» спілкування з людьми. Замість того щоб покращувати економічне становище людей і долати корупцію владний режим України займається репресіями, а Ірану вбивствами.